5_LSMU_Naujausiu_farmacijos_ir_sveikatos_technologiju_centras

Lietuvos Respublikos ambasadorius Japonijoje lankėsi LSMU ir Kauno klinikose

Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) ir jo ligoninėje Kauno klinikose lankėsi LR ambasadorius Japonijoje Egidijus Meilūnas su žmona. Ambasadorius susitiko su LSMU prorektore mokslui prof. Vaiva Lesauskaite, apžiūrėjo Naujausių farmacijos ir sveikatos technologijų centrą, domėjosi „Santakos“ slėnio veikla, LSMU ir verslo įmonių bendradarbiavimu.

 

Lydimi Kauno klinikų direktorės visuomenės sveikatai, mokslui ir studijoms prof. Linos Jaruševičienės ir LSMU Plėtros tarnybos vadovės Laimos Matusevičienės, svečiai apsilankė Kauno klinikų Skubiosios medicinos klinikoje, Radiologinės diagnostikos centre, Vaikų ligų, Onkologijos ir hematologijos klinikose, Perinatologijos centre.

Šio ambasadoriaus vizito tikslas – padėti kuo geriau pasirengti rudenį planuojamam delegacijos iš Japonijos sutikimui. E. Meilūnas buvo sužavėtas LSMU turima infrastruktūra ir plėtojamais projektais, didžiulį įspūdį jam paliko Kauno klinikose teikiamos pagalbos organizavimas, naudojamos modernios technologijos ir specialistų profesionalumas.

 

 

Kauno klinikų informacija ir nuotraukos

Susijusios naujienos